פירות וירקות שמתנהגים כמו ויאגרה

 

פרי אחד שיכול להיחשב לויאגרה טבעית הוא האבטיח. הפלבנואידים המצויים באבטיח פועלים לעיכוב הורמון בגוף הנקרא UDP-glucuronosyltransferases, אשר מפריעים לחילוף החומרים של טסטוסטרון. את הצמחים מוסרים בקלות עם מים קרירים ומערבבים במשך 15 עד 20 שניות. לאחר מכן, לחץ אותם כלפי מטה עם מרית גומי. זה יחלץ את תכולת הציטרולין בפרי.

אבטיח הוא פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה. אבטיח מכיל חומצת אמינו ציטרולין, אשר מרפה את כלי הדם ומרחיבה אותם, בדומה לויאגרה. ההשפעה הנובעת של אבטיח היא הגברת זרימת הדם דרך איברי המין. כמה מחקרים אף הציעו שלמיץ רימונים יכול להיות אותה השפעה כמו לויאגרה ללא כל תופעות לוואי. כמו כן, ראוי לציין כי מיץ רימונים מזין ביותר ואין לו תופעות לוואי.

אבטיח מכיל ציטרולינג, המסייע בהורדת כלי דם ומייצר ארגינין וחנקן אוקסיד. לא ידוע מדוע פרי זה הוא אלטרנטיבה לויאגרה טבעית, אך יש לו יתרונות בריאותיים רבים.נטורל ויאגרה הוא מכיל מספר ויטמינים ומינרלים, המסייעים בשמירה על זקפה והגברת החשק המיני. ניתן להשתמש בפירות וירקות אלו במקום ויאגרה. עם זאת, הקפד לדבר עם הרופא שלך על כל תופעות לוואי לפני נטילתן.

ישנם מזונות רבים שיכולים לפעול כמו ויאגרה, כולל מיץ רימונים ואבטיח. שני הפירות הללו הוכחו כמשפרים את החשק המיני והם נקיים מתופעות לוואי מזיקות. חלק מהגברים חוו הצלחה בשימוש באבטיח, אך אם אתם סובלים מאלרגיה לאבקנים, כדאי להתייעץ עם הרופא לפני שתנסו זאת. בנוסף לחלופות הפירות והירקות הללו, ירקות עלים ירוקים הם גם בחירה טובה. הם מכילים ויטמינים ומינרלים רבים ויכולים לשפר את החשק המיני שלך תוך שעות ספורות.

ישנם פירות וירקות רבים שמתנהגים כמו ויאגרה. חלקם מכילים נוגדי חמצון שיכולים לעזור לך לשפר את החשק המיני. מיץ רימונים שימש כוויאגרה טבעית במשך מאות שנים, ואין לו תופעות לוואי. החלק הכי טוב הוא שזה לא צריך מרשם. בניגוד לויאגרה, ניתן ליטול פירות וירקות אלו ללא אישור רופא. הם גם מקורות טובים לסיבים.

Previous Post Next Post